12 Липня, 2024 9:24 pm

Люди витискають неможливе із наявного озброєння: Ігнат пояснив, чому дедалі важче знищувати ворожі ракети і додав відповідь Безуглій

Під час удару 8 липня крилаті ракети, за словами Ігната, летіли на надмалих висотах.

Із урахуванням нічної атаки, а також ракетних ударів по Києву і дитячій лікарні “Охматдит” 8 липня, російські терористи випустили по містах України 44 ракети різних типів. 33 вдалося збити протиповітряній обороні. Проте ворог постійно удосконалює не лише розвідувальні та ударні БпЛА, а й інші засоби повітряного нападу – крилаті та балістичні ракети. Як наслідок, їх стає важче виявляти та знищувати. Ворожі ракети оснащуються додатковими засобами, зокрема радіолокаційними та тепловими пастками. 

Про це сказав колишній речник Повітряних сил Юрій Ігнат на своїй Facebook-сторінці.Play Video

“Жах, біль і ненависть… Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Покровськ. На жаль, ворог постійно удосконалює не лише розвідувальні та ударні БпЛА, а й інші засоби повітряного нападу – крилаті та балістичні ракети. Як наслідок, їх стає важче виявляти та знищувати. Ворожі ракети оснащуються додатковими засобами, зокрема радіолокаційними та тепловими пастками”, – сказав він.

Під час удару 8 липня крилаті ракети, за словами Ігната, летіли на надмалих висотах, бойова робота по них велася подекуди на висоті до півсотні метрів, що теж може призвести до жахливих наслідків на землі.

“Тож не ігноруйте тривогу, особливо, коли точно відомо про рух ракет чи дронів у вашому напрямку. Бережіть себе та своїх рідних! Помстимося”, – сказав Ігнат.

Також колишній речник Повітряних сил зазначив, що “люди на місцях інколи витискають неможливе із наявного озброєння і техніки, аби збити якомога більше російських ракет і дронів”.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *