12 Липня, 2024 8:51 pm

Руслан Ханумак уперше зізнався, як під час війни він виїхав з України та хто йому допоміг

Актор розповів подробиці свого виїзду до США.

Український ведучий та актор Руслан Ханумак, який днями ошелешив новиною про виїзд в США, пояснив, чи порушував закон під час перетину кордону.

У своєму фотоблогу Ханумак відверто поділився подробицями і зазначив, що виїхав він з України через медичні показники. Зокрема, актор має гострі симптоми астми. До того ж, за словами Руслана, він одразу пройшов ВЛК та МСЕК.

“Випустили” мене офіційно, бо закони я не порушую. Коли закон про мобілізацію набув чинності, я одразу пройшов ВЛК та МСЕК. Не висвітлював ці речі, як відомі блогери, лише тому, що не вважав за потрібне робити з цього концертну програму. Ніколи не думав, що страшна хвороба з двох років у формі астми мені колись, як би це не прозвучало, зіграє на руку і дозволить побачитися з дитиною. Всі мої близькі, друзі, знайомі, колеги знають про постійний сальбутамол (аерозольний препарат – прим. ред.) у моїй кишені та періодично астматичні напади. Та у нас в сім’ї це від діда по мамі і кому треба сказати “дякую” за виїзд, так це не Президенту, з яким ми разом працювали тільки на передвиборчій кампанії, а покійному діду Арто…”, – пояснив Руслан.

Руслан Ханумак / © instagram.com/hanumak
Руслан Ханумак / Фото: instagram.com/hanumak

Водночас шоумен додав, що якщо б не зустріч з сином у США, де він проживає з мамою, блогеркою Аліною Шаманською, то навряд чи перетнув кордон України.

“Зараз через ситуацію, що склалася, я став заручником того, що мій син був в США. Єдина можливість бути з ним і його побачити – це лише виїхати до штатів. Якби він перебував в Україні полетів би я? – Ні. Відповідь очевидна”, – пояснив Ханумак.

РУСЛАН ХАНУМАК ПІД ЧАС ВІЙНИ ВИЇХАВ З УКРАЇНИ ДО США

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *